کتاب آلبرت اینشتین

Albert Einstein
  • 10 % تخفیف
    20,000 | 18,000 تومان

  • موجود
  • انتشارات: خزه خزه
    نویسنده:
کد کتاب : 35658
مترجم :
شابک : 978-6226913140
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 128
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2019
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 2 بهمن

معرفی کتاب آلبرت اینشتین اثر ویل مارا

آلبرت اینشتین از درخشان ترین دانشمندان تاریخ است. بسیاری از نظریه ها و کشفیات او شیوه ی کار و تفکر دانشمندان را تغییر داده، و به واسطه ی دستاوردهای علمی او چیزها را طور دیگری می فهمیم. در این زندگینامه ی جمع و جور برای نوجوانان و جوانان، همه چیز را درباره ی خانواده، تحصیلات، سفرها و دردسرهای آلبرت اینشتین خواهید خواند و همین طور درباره ی «قطبنمای» کوچکی که در نوجوانی هدیه گرفت و او را به راه پرسش درباره ی جهان اطرافش هدایت کرد. اینشتین می گفت: «من هیچ استعداد خاصی ندارم، بلکه با تمام وجودم کنجکاوم.» امیدواریم شما هم با خواندن چنین کتاب هایی کارهای جالبی با «کنجکاوی» خودتان بکنید.
داستان های زندگی مجموعه ای خواندنی و مبتکرانه از زندگینامه ی مشاهیر جهان است، شخصیت هایی که به علم و فرهنگ و دستاوردهای انسانی بشر کمک های شایان توجهی کرده اند.

کتاب آلبرت اینشتین

ویل مارا
ویلیام پی. "ویل" مارا متولد 1966 ، نویسنده آمریکایی است. او بیش از صد کتاب با موضوعات و ژانرهای مختلف ، داستانی و غیر داستانی نوشته است. وی که نویسنده ای توانمند در زمینه کتاب های کودکان ، از جمله بیوگرافی های متعدد برای خوانندگان جوان است ، همچنین هفت رمان برای بزرگسالان نوشته است.