کتاب ضاطاظا غوله

Zataza Ghouleh
  • 10 % تخفیف
    22,000 | 19,800 تومان

  • موجود
  • انتشارات: افق افق
    نویسنده:
کد کتاب : 36106
شابک : 978-6003538801
قطع : وزیری
تعداد صفحه : 52
سال انتشار شمسی : 1399
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 4 بهمن

معرفی کتاب ضاطاظا غوله اثر لاله جعفری

کلاس اول دبستان فرصتی طلایی برای کتاب خوان شدن کودکان ماست و کتاب درسی برای پرورش مهارت روان خوانی و کتاب خوانی کودکان کافی نیست. اگر می خواهید دانش آموز کلاس اولی تان در همان ماه های اول آموزش، حروف الفبا را به خوبی یاد بگیرد. از معجزه داستان خوانی غافل نشوید. هرکدام از کتاب های کلاس اولی، کتاب اولی براساس حروفی نوشته شده اند که کلاس اولی ها درس به درس با آن ها پیش می روند. با این شیوه کودک می تواند هر زمان با آموزش حروف مدرسه، کتاب داستان مربوط به همان حروف را به تنهایی بخواند و از همان ماه های اول لذت باسواد شدن را بچشد. سپس با انجام فعالیت های پایانی هر کتاب و خواندن جمله هایی طولانی تر، دایره واژگان را گسترش دهد.
کودکانی که در ابتدای مسیر فارسی آموزی هستند با خواندن داستان های سطح 1 تا 5 می توانند مرحله به مرحله و گام به گام با حروف الفبا و صداهای بیشتری آشنا شوند، به مرور کتاب های پرحجم تری بخوانند، مهارت خواندن و نوشتن خود را ارتقا دهند و اعتمادبه نفس بیشتری پیدا کنند.

کتاب ضاطاظا غوله

لاله جعفری
لاله جعفری متولد ۱۳۴۵ از اصفهان است. وی فارغ التحصیل هنرهای دراماتیک دانشگاه تهران است.98 جلد تالیف و 20 جلد تالیف زیر چاپ دارد. همچنین ترجمه ی چند جلد از کتاب هایش به زبان های اسپانیایی، فرانسه، چینی، روسی و کره ای صورت گرفته است.فعالیت های ادبی و هنری وی: کارشناس ادبی و مشاور سردبیر دو مجله ی نبات خردسال و نبات کودک/ کارشناس قصه ی کودک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان/ ساخت فیلم های کوتاه/ مسئول جلسه های قصه ی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و مجله ی سروش کودک/ عضو هئیت تحریریه مجله رش...