کتاب همدستی با بریتانیایی ها

Julius Zebra: Bundle with the Britons
گورخر گلادیاتور 2
کد کتاب : 2716
مترجم :
شابک : 978-622-204-040-6
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 288
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2016
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 4 بهمن

ژولیوس گورخر
Julius Zebra: Bundle with the Britons
مشت و مال با بریتانیایی ها
کد کتاب : 36315
مترجم :
شابک : 978-9642224098
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 284
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2016
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 4 بهمن

معرفی کتاب همدستی با بریتانیایی ها اثر گری نورتفیلد

کتاب همدستی با بریتانیایی ها، اثری نوشته ی گری نورتفیلد است که اولین بار در سال 2016 منتشر شد. قبل از این که جولیوس گورخر بتواند آزادی اش را به دست آورد، امپراتور هادریان او را به آخرین مأموریت می فرستد. جولیوس به عنوان دارنده ی جدید لقب «قهرمان مردم»، باید به همراه دوستانش به سرزمینی دوردست برود تا قدرت امپراتوری روم را به مردم آن جا یادآوری کند. قرار است این سفر مثل سفری تفریحی باشد، اما وقتی جولیوس و دوستانش به سرزمین سرد و مرطوب بریتانیا می رسند، اصلا با خوشامدگویی مورد انتظارشان مواجه نمی شوند. در واقع، به نظر می رسد بریتانیایی ها از رومی ها متنفرند. جولیوس و دوستانش هر چه بیشتر در این کشور می مانند، بیشتر متوجه نقاط اشتراک خود با بریتانیایی ها می شوند، چرا که همه شان زیر سلطه ی هادریان زندگی می کنند. اما آیا گروهی عجیب و غریب از حیوانات گلادیاتور، می توانند در مقابل این سلطه کاری کنند؟

کتاب همدستی با بریتانیایی ها


ویژگی های کتاب همدستی با بریتانیایی ها

از کتاب های پرفروش در انگلیس

جلد دوم مجموعه «گورخر گلادیاتور»

گری نورتفیلد
گری نورتفیلد، زاده ی سال 1969، کارتونیست و نویسنده ای انگلیسی است. نورتفیلد در سال 1992 در رشته ی تصویرسازی از دانشگاه وستمینستر فارغ التحصیل شد. او سپس به گروهی از کارتونیست ها پیوست و شروع به خلق آثار کمیک نمود. نورتفیلد در سال 2002، تصویرساز ارشد نشر Eaglemoss شد و پنج سال در آن جا به فعالیت پرداخت.
نکوداشت های کتاب همدستی با بریتانیایی ها
Brilliantly fast-paced and funny.
به شکل درخشانی سریع و بامزه.
Amazon Amazon

Kids will be enamored by its ridiculous, action-oriented plot.
بچه ها عاشق داستان بسیار خنده دار و رویداد-محور این کتاب می شوند.
Booklist Booklist

A hilarious and madcap introduction to Roman Britain.
یک معرفی بسیار خنده دار و عجیب از بریتانیای تحت سلطه ی روم.
Book Depository

قسمت هایی از کتاب همدستی با بریتانیایی ها (لذت متن)
از همان وقتی که فریاد پیروزی ژولیوس بعد از قهرمانی غافلگیر کننده اش، در بزرگ ترین آمفی تئاتر روم، یعنی کولوسئوم پیچید، او تبدیل به ستاره ی گلادیاتورها شد! داستان دلاوری او مثل آتش، سراسر امپراتوری بزرگ را درنوردید. مردم از دور و نزدیک فقط برای تماشای مبارزه ی او می آمدند و او عاشق دقیقه به دقیقه ی این زندگی بود.

ژولیوس همان طور که با خوش حالی برای طرفدارانش دست تکان می داد، گفت: «این قدر نگران نباش کورنلیوس. به اندازه ی کافی وقت داریم. بذار مردم روم از دیدن قهرمانشون که بین اون ها قدم می زنه، لذت ببرن!» کورنلیوس غر زد: «مواظب باش، ممکنه به همین زودی ها کله ت اونقدر باد کنه که دیگه نتونی توی این خیابون های باریک قدم بزنی!»

ژولیوس سریع دور و بر خیابان را نگاه کرد تا ببیند از چه چیزی می تواند برای به جاگذاشتن رد سمش روی کاغذ استفاده کند. «چطوره من سمم رو بزنم توی گل؟ اون وقت تو می تونی یه اثر گلی از سم گورخر گلادیاتور، مخصوص خود خودت داشته باشی!» گل از گل دختر شکفت. «وای! بله آقای گورخر، این که فوق العاده است! ممنونم.»