کتاب عشق صدراعظم

The Red Sphinx
کد کتاب : 36339
مترجم :
شابک : 978-6229734759
قطع : وزیری
تعداد صفحه : 720
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2007
نوع جلد : زرکوب
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 4 بهمن

معرفی کتاب عشق صدراعظم اثر الکساندر دوما

این کتاب یک سرگذشت تاریخی جذاب، شیرین وبسیار مشغول کننده است که درباره اوضاع آن روز فرانسه و شخصیت هایی که در مقدمه این مقال، به اجمال، معرفی شدند صحبت می کند.از خلال داستانی شیرین به وقایع ربع دوم قرن هفدهم فرانسه، یعنی سالهای نخستین زمامداری کاردینال ریشلیو می پردازد.
سالهایی که کاردینال دارد جای پای خود را محکم می کند، در حالیکه حریفان از هرسو در کمین اند تا او را به خاک افکنند، برکنارش سازند و اگر توانستند، او را به قتل برسانند، چون خطر او را با تمام ذرات وجود خود احساس می کنند.
داستان تاریخی کاردینال دو ریشلیو صدراعظم مخوف تاریخ فرانسه و عشق وی به ملکه که سبب توطئه های بسیاری می گردد انسان وقتی یک نفر را دوست می دارد،در جستجوی مستندات و دلایلی است که خود را وادار به خدمتگذاری نسبت به او کند و بر عکس ، وقتی کسی را دوست نمی دارد، یا امیدش بدوستی یا عشق او مبدل به یاس می شود،دلایلی را می یابد تا این که وجدان خود را قانع نماید که عدم مساعدت وی نسبت به او ، امری منطقی و عادلانه می باشد

کتاب عشق صدراعظم

الکساندر دوما
دوما به خاطر رمان های ماجراجویانه فراوانش یکی از مشهورترین نویسندگان فرانسه به شمار می رود. بسیاری از رمان های او، از قبیل «سه تفنگدار»، «ملکه مارگو» و «گردنبند ملکه» رمان هایی دنباله دار و سریالی هستند. او علاوه بر رمان نویسی، مقاله نویس، نمایش نامه نویس و خبرنگار پرتوانی بود.