کتاب جنگل

The Woods
کد کتاب : 23060
مترجم :
شابک : 978-6003840713
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 520
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2007
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 5 بهمن

معرفی کتاب جنگل اثر هارلن کوبن

کتاب "جنگل" اثری است تاریک و هیجان انگیز نوشته ی "هارلن کوبن" که داستانی متقاعد کننده را در قالب طرحی پیچیده و عمیق به خوانندگان ارائه می کند. داستان این کتاب از این قرار است که : "پل کوپلند" ، دادستان ایالت نیو جرسی ، هنوز پس از بیست سال عزادار مرگ خواهرش است. بیست سال پیش در اردوگاه تابستانی ، خواهر "پل کوپلند" در "جنگل" ، قربانی قتلی شد که به نظر می رسید به دستان یک قاتل زنجیره ای اتفاق افتاده باشد. جسد او هرگز پیدا نشد. اکنون ، پل دادستان شهرستان اسکس از ایالت نیوجرسی شده است و در یکی از بزرگترین پرونده های زندگی حرفه ای خود غوطه ور است - پرونده ای که هر آنچه را که او درباره ی گذشته باور دارد و هر آنچه به عنوان حقیقت می شناخته، برای همیشه تغییر خواهد داد. "هارلن کوبن" در داستان "جنگل" یک اردوگاه تابستانی را به کابوسی وحشتناک تبدیل خواهد کرد.
خواهر "پل کوپلند" شبی به جنگل می رود و دیگر هرگز دیده نمی شود. اما اکنون ، یک قربانی قتل با شواهدی وجود دارد که او را به ناپدید شدن خواهرش پیوند می دهد. قربانی می تواند پسری باشد که به همراه خواهر "پل کوپلند" ناپدید شد. در حالی که امیدها به این که خواهرش هنوز زنده است بیشتر می شود ، اسرار خطرناکی از گذشته خانواده وی را تهدید می کند که تمام چیز هایی را که "پل" سعی در کنار هم نگه داشتنشان داشته است ، از هم خواهد پاشید؛ آنچه بیش از همه در این داستان غافلگیرکننده و احساسی درخشش خود را نشان می دهد، استعداد "هارلن کوبن" در آفرینش داستانی خلاقانه و جذاب است.

کتاب جنگل

هارلن کوبن
هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با تحصیل در رشته ی علوم سیاسی، به همراه دن براون، عضو انجمن دانشگاهی سای اوپسیلون بود.او پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه، در شرکت گردشگری پدربزرگش مشغول به کار شد.کوبن در سال آخر دانشگاه متوجه علاقه ی خود به نویسندگی شد. اولین کتاب او در 26سالگی انتشار یافت و رمان های بعدی او با موفقیت همراه شدند.هارلن کوبن به همراه همسر و چهار فرزندشان در ریجوود نی...
نکوداشت های کتاب جنگل
Another surprising and emotional story that will remain with the reader long after the last page is finished. One of Coben’s best.
کتاب جنگل یک داستان شگفت آور و عاطفی دیگر است که مدت ها بعد از پایان آخرین صفحه با خواننده خواهد بود. یکی از بهترین آثار کوبن است.
Library Journal Library Journal

A lively, fast-moving entertainment, jam packed with the bizarre plot twists that are his stock in trade.
کتاب سرگرم کننده ی پرشور و پر سرعت ، پر از پیچ و تاب های عجیب و غریب که به داستان گره خورده است.
The Washington Post

[The Woods] might just be the best thing Coben has written...A gripping story, filled with fine characters and dark secrets.
کتاب جنگل ممکن است بهترین چیزی باشد که کوبن نوشته است ... داستانی جنجالی ، پر از شخصیت های خوب و اسرار تاریک.
Chicago Sun Times

قسمت هایی از کتاب جنگل (لذت متن)
در باز شد و دو مرد وارد سالن شدند. حدس زدم پلیس باشند. البته، خودم وکیل ایسکس کانتی هستم و در شهر پر جرم و جنایت نیوارک کار می کنم، فهمیدم که باید پلیس باشند. کارمندان تلویزیون هم این طوری لباس می پوشند، اما ریجوودی ها این طور نیستند. ما برای دیدن نمایش ورزشی بچه هامان شلوار راحت یا جین و تی شرتی زیر پیراهن می پوشیم. هیچ وقت این طور جاها لباس رسمی نمی پوشیم. این دو نفر، کت شلواری با ته رنگ قهوه ای به تن داشتند که کنده های درخت بعد از باران سیل آسا را به یاد می آورد. بدون لبخندی همه جا را زیر نظر گرفتند. حس بدی به من دست داد. شاید مشکلی پیش آمده بود. اکثر پلیس های این منطقه را می شناسم. با اینکه کاری نکرده بودم ولی دلم آشوب بود. گرتا و همسرش، باب سه فرزند دارند. کوچک ترین دخترشان، مادیسون شش ساله و هم کلاسی کاراست. آن ها کمک زیادی به من کردند. بعد از مرگ همسرم، جین، خواهر گرتا، به ریجوود رفت. گرتا می گفت برنامه های جدیدی برای زندگی دارد ولی من شک داشتم. به هر حال، آن قدر برای من خوبی کردند که اعتراضی نکردم. زندگی بدون آن ها در ذهنم نمی گنجد.