کتاب عشق پر آزار

Troubling Love
کد کتاب : 27485
مترجم :
شابک : 978-6226652209
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 164
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 1992
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 4 بهمن

معرفی کتاب عشق پر آزار اثر النا فرانته

داستان حول محور رابطهٔ دلیا و مادرش آمالیا می گردد. آمالیا دچار حادثه ای عجیب شده که چندوچونش مشخص نیست و دخترش تلاش می کند پرده از رازها بردارد. چه اتفاقی برای آمالیا افتاده؟ در شب حادثه، چه کسی همراه او بوده؟ آیا او، همان طور که دخترش همیشه تصور می کرده، زنی پیچیده و دست نیافتنی بوده است؟... «عشق پرآزار» یک رمان روان شناختی تحسین برانگیز است که سرگذشت یک خانواده را بازسازی می کند و هم زمان تصویری از شهر ناپل طی سال های دههٔ پنجاه ارائه می دهد.

«عشق پرآزار» یک رمان روان شناختی تحسین برانگیز است که سرگذشت یک خانواده را بازسازی می کند و هم زمان تصویری از شهر ناپل طی سال های دهة پنجاه ارائه می دهد. در سال 1995، ماریو مارتونه فیلمی بر اساس این تریلر نفس گیر ساخت که در همان سال جایزهٔ نخل طلا بهترین کارگردانی را در فستیوال کن برد و جوایز معتبر دیگری هم به دست آورد.

کتاب عشق پر آزار

النا فرانته
النا فرانته، نام مستعار نویسنده ای ایتالیایی است که به صورت ناشناس فعالیت می کند. آثار فرانته که به زبان ایتالیایی هستند، به زبان های متعددی ترجمه شده اند.فرانته با وجود شناخته شدن به عنوان رمان نویسی بین المللی، توانسته هویت خود را از زمان انتشار اولین رمانش در سال 1992 مخفی نگه دارد. البته حدس و گمان هایی درباره ی هویت واقعی او به وجود آمده که از اطلاعات موجود در مصاحبه هایش برگرفته شده اند.
قسمت هایی از کتاب عشق پر آزار (لذت متن)
مادرم در شب ۲۳ مه، روز تولدم، در دریایی نزدیک به محلی به نام اسپاکاونتو، در چند کیلومتری مین تورنو، غرق شد. در سال های آخر دهه پنجاه میلادی، وقتی پدرم هنوز با ما زندگی می کرد، درست در همان محل تابستان ها اتاقی در خانه ای روستایی اجاره می کردیم، پنج نفرمان در آن چند مترمربع وحشتناک گرم می خوابیدیم و ماه جولای را سپری می کردیم.